Zadbaj o swój związek w czasie kwarantanny

Twój związek przechodzi kryzys? Nie martw się! Prawdopodobnie nie tylko Twój związek przechodzi kryzys, bowiem w czasach kwarantanny więcej ze sobą przebywamy, co naturalnie prowadzi do wzrostu ilości konfliktów. Mam dla Was kilka porad, jak nie dać się ponieść emocjom, i przetrwać ten ciężki okres wspólnie.

  1. Nowe zainteresowania, oczywistym jest że jeśli jesteście że sobą dłuższy czas, możecie zacząć się wzajemnie nudzić. Nie ma jednak problemu bez rozwiązania, możecie więc wspólnie spróbować czegoś nowego.Świetnym pomysłem będzie zainwestowanie w konsolę, i spędzenie tego czasu na wspólnej zabawie i rywalizacji.
  2. Przez żołądek do serca, oznacza to tylko tyle że pikantne lub słodkie smaki mogą doskonale podkręcić atmosferę. Możecie podczas gotowania zrobić sobie małą przerwę.. na co tylko zechcecie, posiłek będzie smakował o wiele lepiej.
  3. Romantycznych piknik. Piękny niedzielny poranek, słoneczko świeci wysoko nad horyzontem możecie zapakować kilka kanapek, ulubiony napój lub kawę w termos, przekąski i możecie ruszać. Jeśli uwielbiacie ciszę i spokój, a ten czas chcecie poświęcić tylko sobie, śmiało możecie wybrać w tym celu leśną polankę.

Author: e-dopalacze.pl